0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Возење Светла за Магла Светла Замена за Chevy 07-14 Приградски/Тахо/ 07-13 Лавина/ 10-13 Camaro/ 15-16 Колорадо/ 15 Silverado/GMC Acadia/Yukon/Yukon H16 12V 55W Халоген Светилки (Чад Леќа)

Возење Светла за Магла Светла Замена за Chevy 07-14 Приградски/Тахо/ 07-13 Лавина/ 10-13 Camaro/ 15-16 Колорадо/

DEN 839.76
Това е достапна

Износот

2008-2010 Ford Explorer Sport Trac.Ако тоа не функционира добро и само контактирајте со нас, ние ќе ви понуди замена директно.FO2590111, GM2590104.Леќа Боја : Чад.Состојба : 100% Сосема New Material : ABS Plastic Type : Пред Магла Lamp Lens Боја : Smoke Bulb Тип : H16 12 V 55 W Халоген Bulbs Switch Ожичување Темперамент : Не се Вклучени. 【Plug & Play】Брза и Лесна Инсталација, Нема Промени, Директни Заменува вашите акции оние.Материјал : ABS Пластика. 2007-2013 Chevy Лавина (Круг Леќа w/o Off-Road Пакет)2007-2014 Chevy Приградски (Круг Леќа w/o Off-Road Пакет)2007-2014 Chevy Тахо (Круг Леќа w/o Off-Road Пакет)2010-2013 Chevy Camaro (за Модели w/ Круг Леќа)2015-2016 Chevy Колорадо (Круг Леќа)До 2015 Chevy Silverado (Круг Леќа)2007-2012 GMC Acadia. 100% Напредни чипови додадете видливост од клучно значење во Навигација Лошите Временски Услови, Вклучувајќи Дожд И Снег, како И Густа Магла. 2007-2014 Chevy Тахо (Круг Леќа w/o Off-Road Пакет).【Висок Квалитет】Оваа Светла за Магла се направени од Специјални Домување која е Отпорна на Вода, Влијание, анти-Корозија, Долготраен и Издржлив. 2007-2010 Ford Избега Хибрид. 2014-2016 GMC Сиера. До 2015 Chevy Silverado (Круг Леќа).Светла за магла дојде со чиста PC покрива, надградени ладење и топлина дисипација систем, НЕ е лесно да се биде изгребани од обичните пластични леќи.Трае повеќе од 50. 【Гаранција】Оваа Светла за Магла Собранието доаѓа со 30 Дена без мака се ВРАТИ & 1 Година / 12 месеци неограничен замена за ветување. 2015-2016 Chevy Колорадо (Круг Леќа).Ако се најдете возење во состојба на лошата видливост, и вашето средно зраци се рефлектираат назад во вас, предизвикувајќи сјајот или ги заслепуваат ефект, треба да се избегне со користење на вашите висок греди. 2007-2013 Chevy Лавина (Круг Леќа w/o Off-Road Пакет).Тип : Пред Магла Светилка.Сијалица Тип : H16 12 V 55 W Халоген Светилки. 15839896, 22872763, 7 R3 Z15200 A.Го заменува # 33951-SNA-305, 33901-SNA-305, 08 V31-SNA-100 D. 2014-2016 GMC Сиера Denali.Одговара за следниве возила : . 2010-2013 Chevy Camaro (за Модели w/ Круг Леќа). 2007-2014 Ford Mustang. 2008-2013 GMC Yukon Denali.Светла за магла ќе бидат корисни во лошата видливост состојби предизвикани од дожд, магла, снег, или дури и на прекумерна количина на прашина во воздухот.

За стоката

Слична стока во категоријата