0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Turquoize Сомот регулируема Облегалка Покрива со Џеб регулируема Облегалка Стол Покрие Водат регулируема Облегалка Slipcovers 1 Парче Сомот Кадифен Мебел Покритие/Заштитн?

Turquoize Сомот регулируема Облегалка Покрива со Џеб регулируема Облегалка Стол Покрие Водат регулируема Облегалка

DEN 827.76
Това е достапна

Износот

Сомот Протега Ткаенина.Увезени.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Нашата 1 парче сомот регулируема облегалка се покрие една големина која е идеална за повеќето.Најдобар избор за двете рачни и електрични стилови.Секогаш мерка регулируема облегалка назад ширина и висина назад пред да нарачате.Одговара и за повеќето регулируема облегалка 78in да 88in (198cm да 224cm) низ целиот грб.СОМОТ Силна еластична бенд ќе ги покрие мебел дното цврсто.Погодна за двете кожа/ткаенина троседот.НАПОР на РАТИ : Само лоцира црвена ознака "НАЗАД" на десната страна на регулируема облегалка, drape текот на мебел, навивам екстра ткаенина и мазна тоа, вметнете пена стапчиња.Дефинитивно тие се вашите скапоцени приватни прилагодите домашна декорација.ЛЕСНО НЕГА : Машина мие со ладна вода.Измијте посебно во нежни циклус.Користење на благи перење детергент.Не кајгана и железо.Вие сте добредојдени да купуваат повеќе стилови на мебел slipcovers во TURQUOIZE продавница.Високо се препорачува за двете кожа и ткаенина мебел.Погодна или двете рачни и електрични recliners .За елегантен apperance и подобро искористување ,десната страна џеб е наменета.Навремено слободно и лесно да се Инсталира, само навивам површината ткаенина да биде рамна, и го стави во прилог пена стапови во страна на седи перница области.Две еластични јамки на резервни делови да се повлече преку задниот дел на регулируема облегалка.Одговара назад обемот 78 Инчи да ја 88 Инчи.Turquoizes кадифен кадифени ткаенини текстура мебел не ги опфаќа само ја заштитува вашата мебел, но исто така може да се трансформира една стари, истрошени каучот во одлична централен на вашата соба.Разновидноста на каучот покрие бои и димензии на располагање, го прави лесно да се најде совршен slipcover да одговара на вашиот личен стил.Тие исто така лесно да се промени, така што тие можат да одговараат на вашите оркестарот година!.

За стоката

Слична стока во категоријата