0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
FREEHOTU Mardi Gras Пурпурна Злато Fleur De Lis Елка Здолниште Прекрасни Работ Tassel Чипка за 30 Божиќ Украси Декорација

FREEHOTU Mardi Gras Пурпурна Злато Fleur De Lis Елка Здолниште Прекрасни Работ Tassel Чипка за 30 Божиќ Украси

DEN 453.12
Това е достапна

Износот

Крпа,полиестер,чипка.Големина : 30 Инчи, 36 Инчи, 48 Инчи.Материјал : 100% Полиестер Абразивни Крпа, Реси Чипка.Елегантна, Удобно И Мека Рака Го Допира Ви Даде Топол И Силна Празнична Атмосфера И Донесе Духот Божиќ Од Елка Украси.Украсете Го Вашиот Дом Со Крие Грозен Дрво Стои, Жици Под Дрвото, Обезбедува Убав Мат Да Се Стави Подароци За.Круг Дрво Здолниште Е Лесно Да Се Чистат И Има Долга-Трајни Издржливост, Што Го Прави Суштински Додаток За Божиќ Сезона.Совршен Дома Декор За Празници : Божиќ,Денот На Вљубените, Ноќта На Вештерките Cosplay, Нова Година Партија,Свадба, Ангажман, Годишнина,Заедница Настани,Сценски Настапи.Одличен Избор За Комерцијални Празник Украси Додаток Подарок.Боја : Color12 | Големина : 30".

За стоката

Слична стока во категоријата