0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Граѓанин Еко-Вози Парадигма Кварц Женска Види, од Нерѓосувачки Челик, Модерна, Сребро-Тон (Модел: EW1410-50E)

Граѓанин Еко-Вози Парадигма Кварц Женска Види, од Нерѓосувачки Челик, Модерна, Сребро-Тон (Модел: EW1410-50E)

DEN 453.60
Това е достапна

Износот

на('а : проширувач : toggle_description : за да се префрлате : колапс', функција(податоци) { прозорец.Да им помогне да се комуницира ова верување за светот ние направивме нова глобална ГРАЃАНИН бренд филм, бренд идентитет и бренд веб-сајт кој претставува надвор Подобро Почнува Сега филозофија.Ние се земе дека мисијата сериозно и цврсто добредојдовте она што во иднина може да донесе.Види со црни sunray dial кој датум индикатор во 3 часот и меч-форма раце.Тоа беше јасен од самиот почеток на овој проект кој ние се стремиме кон овој идеал.Една клучна технолошки пробив беше развојот на светло-управувано се види.Еко-Вози елиминираше треба да некогаш ги замените батериите, кои го направија тоа особено корисни за области, каде што како специјалист за батерии не беа достапни.Па како "граѓанин" на светот, ние сноси одговорност да помогне да се негува култура на позитивни промени и за случува еволуцијата преку нашиот занает.Ние веруваме дека подобар и сега се и бесконечна, и дека секогаш има следен 'подобро" и нов "сега" во кое можете да започнете со правењето на тоа.Отпорен на вода до 30 m (99 ft) : Во принцип, withstands нота или кратко потопување во водата, но не се погодни за пливање. 3 Страна Модел.Тоа е уметничките пристап за да се види на одлуки врз основа на туркаат напред границите на технологија и примената на нашето искуство кон истражување на нови можности.Ова е едноставно верување, дека без разлика кој сте или она што го правите, тоа е секогаш можно да се направи нешто подобро — и сега е време да почнете да го правите тоа.Екстра-издржливи, појачани минерални кристал ги штити од оштетување, додека притисни копче за распоредување затворач на својот елегантен нерѓосувачки челик бенд обезбедува безбедно, удобно се вклопуваат.Користење на обновливите извори на енергија да се задржи Граѓанин Еко-Вози часовници работи засекогаш.Со потемна црна rim ја надополнува текстура изгледот на центарот бирање, давајќи овој додаток модерна раб.

За стоката

Слична стока во категоријата