0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Вера Бредли Розова/Виолетова Нерѓосувачки Челик Изолирани Патување Кригла со Рачка и Капак, 18 Унца Кафе/Чај Термички Гимнастик Првенство, Hummingbird Ditsy

Вера Бредли Розова/Виолетова Нерѓосувачки Челик Изолирани Патување Кригла со Рачка и Капак, 18 Унца Кафе/Чај Термички

DEN 646.80
Това е достапна

Износот

BPA-free/Не-токсични : 18oz кригла Е BPA-, Phthalate-и Олово-слободни.Чиста, безбедна материјали дозволете им на вашите пијалаци за да се ослободи од хемикалии и остар вкус, така да може да sip и имам арома секој последната капка во стил!.Нерѓосувачки Челик Гимнастик : Термички кригла карактеристики двојно ѕидови изолирани од не ' рѓосувачки челик изградба дека ги чува вашите пијалаци топла без надворешен да биде пријатна на допир.Плус, вакуум изолирани дизајн држи вашиот обновливи кригла без кондензација како што ќе патува.Патување Подготвени : Со заострените тело и удобен сметководствена рачка, ова кафе гимнастик добро се вклопува во повеќето купот на носителите и го прави on-the-go пиење бриз!Патување шолја има дупка-доказ капак дека слајдови отвори/затвори за да се овозможи лесно, една рака пиење. 18 Унца Кригла : Патување кафе кригла има 18 унци на вашите омилени пијалоци и е погодна за двете топли и ладни пијалоци.Метал гимнастик е избрана во розова и виолетова цветни печати, Hummingbird Ditsy, со Вера Бредли.Лесен За Чистење : Изолирани кригла има широк отвор кој ви овозможува лесно и брзо да се задржи измиени.За најдобра нега, само рака мие оваа кригла.Боја : Hummingbird Ditsy.

За стоката

Слична стока во категоријата