0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
1InTheOffice Биро Коцки Пластовидно Буква Фах, Мат Црна Жица Mesh Пред-Оптоварување Хартија Послужавник Организатор , (2 Парчиња)

1InTheOffice Биро Коцки Пластовидно Буква Фах, Мат Црна Жица Mesh Пред-Оптоварување Хартија Послужавник Организатор

DEN 479.76
Това е достапна

Износот

Биро послужавник за статистика организација.Interlocking нозе се обезбеди безбедна редење до три коцки.Секоја хартија датотека фах мерки 12.48"L x 9.37"W x 2.32"H и да се држи до 8.5" x 11" големина на хартија.Црна хартија послужавник мрежа и жица изградба додава стил, ефикасност и продуктивност на вашиот десктоп.Фах нозе спречува лизгање и гребење кога се стави на врвот на биро.Станот плоштад-заоблени рабови нудат sleeker дизајн.Капацитет : 543 листови од 20 lb.хартија. 1 In The Office Пластовидно Буква Фах.Мат Црна Жица Mesh Пред-Оптоварување Писмо Tray This фах карактеристики метална база за интегрирано нозете за да се обезбеди стабилност и спречување на гребење во вашето биро.Наоѓајќи се пред-се вчита за конфигурација, овој мат црна мрежа буква фах нуди лесен пристап до сите ваши документи, да ги задржи вашите документи и дописи уредно организирани со оваа буква фах.На неутрален црна боја и цврсто вткаена мрежа изградба донесе современиот стил на вашиот workspace, и на пластовидно дизајн ви овозможува да креирате кориснички документација сортирање систем.Производ Features Stackable пред-оптоварување буква фах помага да се задржи вашето биро и да трудови organized Create обичај, нивоа биро организатор кога наредени со други биро accessories Each фах мерки 12.48"L x 9.37"W x 2.32"H и да се држи до 8.5" x 11" големина paper Load капацитет : 543 листови од 20 lb.paper Tray нозе спречува лизгање и гребење кога се стави на врвот на desk Flat плоштад-заоблени рабови нудат sleeker естетски дизајн.

За стоката

Слична стока во категоријата