0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Пацифик Храна Кокосово Млеко, Unsweetened Оригиналот, Полица Стабилна, Растителна Основа, Вегетаријанци, Не ГМО, 32 Fl Мл (Пакување од 1)

Пацифик Храна Кокосово Млеко, Unsweetened Оригиналот, Полица Стабилна, Растителна Основа, Вегетаријанци, Не ГМО,

DEN 609.60
Това е достапна

Износот

Ај добро од органски кокос блесне преку неа да ја испорача крем освежувачки вкус.Полесна алтернатива на конзерва кокосово млеко во супи и Азиски-инспириран рецепти.Уживаат како млечни-бесплатен пијалок со стакло или со житарици.Глутен-слободни. 32-унца картон.во recipes.by стакло.во пијалаци.Пацифик Храна Органско Unsweetened Кокос Растителна Основа на Пијалаци е како хранливи како што е вкусна.Автентичен вкус на кокос со едноставни состојки.Одличен за пие, тоа е исто така одлична за печење како полесни наизменично да кокосово млеко, или додавање на Азија-инспириран супи и рецепти.Овој сестран пијалаци е голем млечни-слободен прилог на било провизии.Полица стабилна, фрижидер и по отворањето.Во Пацификот Храна, ние сме горди на користење на едноставни рецепти и чисти состојки извори како блиску до дома што е можно.Ние се управува јасно на конзерванси, адитиви и GMOs и секогаш ќе биде.Нашата мисија е да го храни коренот на секое тело, еден оброк во исто време.

За стоката

Слична стока во категоријата