0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Херметички Стаклени Тегли, VERONES 3 ПАКУВАЊЕ ОД 50 МЛ Круг Стакло Канистер Сет со Широка Уста излегуваат во јавноста-Доказ Одговара за Храна Складирање, Конзервирање, Ж

Херметички Стаклени Тегли, VERONES 3 ПАКУВАЊЕ ОД 50 МЛ Круг Стакло Канистер Сет со Широка Уста излегуваат во јавноста-Доказ

DEN 647.76
Това е достапна

Износот

Добие секој од вашиот тегли означени со неговата содржина да се разликуваат од нив. ????Херметички Печат Капаци : На капаци се на чисто стакло, па вашата храна да не контактирајте со метал или пластика.????Варењето на Храната Складирање Тегла : Вклучува 3 Тегли од 1 една големина 50oz (1500ml).Prefect големина за да се користи како складирање тегли за дом и кујна.Совршена големина за секојдневна домашна употреба. ????Обновливи & Мулти-цел : Тегли се лесно да се мијат и може да се користи повторно и повторно.Оваа стаклена тегла во собата е на висок квалитет и со цел за олеснување на вашата работа.Секоја тегла е направен од храна одделение материјали. ????Транспарентен Дизајн : Транспарентна тело направи можете лесно да се провери и да го дофати она што го сакате.

За стоката

Слична стока во категоријата