0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ECOMOMO Кујнската Крпа Куки Лепило Куки за Бесење Крпи Купатила,3-Пакет

ECOMOMO Кујнската Крпа Куки Лепило Куки за Бесење Крпи Купатила,3-Пакет

DEN 206.16
Това е достапна

Износот

Уникатен дизајн-мазна надворешниот круг без остри изданија, безбедно, не е лесно да се биде bumped или рбет.Нема алатки потребни опремени со 3 M лепило, можете да го поставите на било каква мазна површина сакате да се држиме со нежно кинење на fiat.Се разбира, можете, исто така може да го користите во прилог проширување завртка за да го поправи тоа.Прекрасен изглед-на electroplated површина го прави не само крпа кука, но исто така и декорација или кабинет се справи.Кутија од 3 парчиња, големината е 1.65 во дијаметар и 0.87 во дебелина, специјално дизајнирани за анти-судир безбедност куки за стари лица и деца.Нашите производи се специјално дизајнирани за светлина и мали предмети како пешкири, бања крпи и брише, со товарот капацитет од околу 2 килограми.ECOMOMO крпа кука 1 : Семејството складирање, не само складирање, но исто така и безбедност, сосема нов дизајн, елегантен облик без остри или испакнати, специјално дизајниран за деца и стари лица. 2 : Тоа е изработен од ABS+ПВЦ пластика, што е погодно за стари лица и деца) за пристап.Тоа може да бидат построги со лесно притискање и тоа може да се преземат од страна на само влече надвор. 3 : Две инсталација методи, опремени со 3 M лепак и проширување завртки, може да се вметнат или удирани со тупаници за инсталација. 4 : Прекрасен изглед дизајн, не само кука за крпи или партали, но исто така декорација за бања или кујна.Ако поставени на врата завртување на кабинетот, исто така, може да се користи како рачка на вратата. 5 : Таписерии и едноставен дизајн, големината е 1.65 во дијаметар и 0.87 во дебелина и тежина е 15g.6 : Ако наидат на проблеми со овој производ или предлози за подобрување, ве молиме контактирајте со нас преку , и ние ќе се занимава со кој било производ што се поврзани со проблемите ќе се судрите во навремено.

За стоката

Слична стока во категоријата