0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Новороденче Девојки Облека, Облека Младата Romper Кавга Т-Маица Цветни Панталони Симпатична Дете Бебе Девојка Облека Сет

Новороденче Девојки Облека, Облека Младата Romper Кавга Т-Маица Цветни Панталони Симпатична Дете Бебе Девојка Облека

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

Памук Смеса.Предвремени затворање.Материјал : Бебе девојка облека,памук мешавина ткаенина за бебе девојките едно парче rompers.Меки и топли,без штета за вашата принцеза.Уникатен Дизајн : Бебе девојка се работи,износени слоевит долг ракав romper врвот кој печатени "mama' S GIRL" опремени со флорални полите,предвремени затворање полесно да го промените пелена.Цветни бебе нога warmers и цветни headband направи вашето дете бебе девојка деликатна и стилски.Повод : Костим за деца девојка есен облека.Симпатична девојка подароци погодна за внатрешна, надворешна, бебе слика, роденденски подарок, бебе туш подароци, newyear, божиќ, доаѓа дома облека,партија или било прилики.Големина Опции : бебе девојка облека 0-3 месеци,бебе девојка облека 3-6 месеци,бебе девојка облека 6-9 месеци,бебе девојка облека 9-12 месеци.Пакет : Нашите деца девојка зима облека вклучувајќи 1*Возбудува Девојка romper & 1*Бебе Нога Warmers & 1*цветни headband.Ве молиме проверете ја големината опис бидете сигурни која големина одговара за вашето бебе девојка.

За стоката

Слична стока во категоријата