0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Andency Бела Ватенка Поставите Кралицата (90x90 Инчен), 3 Парчиња(1 Шарени Boho Ватенка и 2 Pillowcases), Бохемски Реверзибилна Bedspread Микрофибер Coverlet Поставува за Сите-Сезоната

Andency Бела Ватенка Поставите Кралицата (90x90 Инчен), 3 Парчиња(1 Шарени Boho Ватенка и 2 Pillowcases), Бохемски

DEN 983.76
Това е достапна

Износот

Answer : ___________________________ NOTE : Изберете Поголем Големина Ако Сакате Сликата-како Ефект. Боите може да биде малку поинаква, бидејќи на различни агли на снимање, ве молиме да се разбере.Минималистички Стил - совршен затворен натпревар : . 【Лесно се Грижи за Заштеда на Време】 : Лесно за чистење (Без миленичиња' крзно лево).Delicately quilted крои-Издржливи во употреба : .Материјалот е stitched во multilayered изградба дека создава лесни, трајни јоргани за употреба година. 【3 Pcs Ватенка Сет Можете Да Добиете】:Кралицата големина ватенка сет вклучува еден ватенка (90" x 90"), два pillowcases (20" x 26"). Бидејќи на вакуум компресија за транспорт, пред да го користите ве молиме не заборавајте да се направи меки повторно.Меко Чувство - микрофибер фил : . Миење со соодветна температура, нежно циклус, собори сува ниска, не кајгана.Подобро геометриски крои и ткаење, исто така, се осигурате дека нема расцепен или кинење за долгогодишна употреба.Истовремено обезбедување на мека на допир, материјалот е лесна и воздушеста.Класичен boho стил со шарени триаголник моделот ќе работат и со двете класични и модерни минималистички ентериер и ќе го освежат вашата спална соба. 【Таписерии Изработка Лесен и дише, можете да го користите како quilted coverlet ако имате ноќно потење или одбиеме на утешителот во лето или воздух условено соба. 100% премиум квалитет микрофибер се смета да се биде супер-меки пополнување, што ја прави целата ватенка поставите повеќе удобен и дише.Ве молиме не кајгана, светлина железо ако е потребно.Исто така, тоа е голем подарок идеја за вашето семејство и пријатели, што го прави лесно за вас да следите вашиот начин на живот!. Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум, пред да се нареди.Нашите ватенка поставување одговара за нежно циклус машина за миење ладно, собори сува со ниска топлина.Ние имаме апсолутна доверба и кредит за вас да му верувате!.

За стоката

Слична стока во категоријата