0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Вилсон Мажите Раш Про 2.5 Тенис Чевли

Вилсон Мажите Раш Про 2.5 Тенис Чевли

DEN 2400.00
Това е достапна

Износот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Sensifeel има минимално слоевит горниот дел за да ја надградите вашата удобност при одржување на супериорна поддршка.Endofit обезбедува подобрена удобност, стабилност и интуитивен одговара преку целосна внатрешна sock изградба.DF1 овозможува оптимално ниски-за-за-земјата суд чувство за агилност и експлозивни забрзување (DF1 = ХТ Откажат од 6 мм). 3 D-FS испорачува сигурен поддршка, зголемени време на одговор и експлозивни забрзување со контролирана забавување.Про вртежен момент Шасија користи лак на технологија за да се обезбеди torsion контрола и стабилност за експлозивни забрзување.Брус вашата конкурентна предност со Брзање Про 2.5 тенис чевли.Лесни мрежа горниот засилен со 3 D-Ѓ. С. технологија обезбедува breathability, стабилност, и одговорност.Чипка-до затворање.Поместена јазик и јака.Endofit внатрешна ракав помага да се задржи стапалото се заклучува во место.Дише ткаенина поставата нуди одлична во чевли се чувствуваат.Отстранлив текстилни footbed.R-линија+ midsole обезбедува идеална комбинација на амортизирање и одговорност.Про вртежен момент Шасија средината на нога месо тело е отпорен на извртување, без да се загрозат природно движење.Duralast гумени outsole испорачува сигурен влечење и издржливост над секој суд површината.Увезени.Мерења : Тежина : 1 lb 1 мл Производ мерења беа направени со користење на големината 14, ширина и Д - Медиум.Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.Тежина на обувки е врз основа на еден објект, а не еден пар.

За стоката

Слична стока во категоријата