0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
[2+1 Пакет]Moonshield за AT&T Calypso U318AA Калено Стакло Екран Заштитник (2 Пакети) со (1 Pack) Кристално Јасна Флексибилни TPU Случај за AT&T Calypso U318AA

[2+1 Пакет]Moonshield за AT&T Calypso U318AA Калено Стакло Екран Заштитник (2 Пакети) со (1 Pack) Кристално Јасна

DEN 206.40
Това е достапна

Износот

[ДИЗАЈН КОМПАТИБИЛЕН] 2 Пакет Калено стакло screen protector +1 Пакет Кристално Јасна Флексибилни случај НА. [СЛУЧАЈ ПРИЈАТЕЛСКИ] Поради заоблени дизајн на телефонот и да го подобри компатибилноста со повеќето случаи, Оваа калено стакло опфаќа рамен дел од екранот само. [ЛЕЌИ на КАМЕРАТА PROTSCTOR]камерата заштитник обезбеди сигурна заштита без да влијаат на правење фотографии и снимање видеа.водоотпорен, прашина, отпечатоци-слободни. [ЦЕЛОСНА PROTSCTOR]Добра заштита, Со калено стакло заштита на екранот на телефонот и TPU Случај заштитник на телефонот телото, особено со проширена браници заедно агли,на засилен агли и да се зголеми на рабовите се избегне екран од фрејмови. [ЖИВОТ WARRANRY] Тој е горд да се обезбеди доживотна гаранција за заштита на екранот на телефонот.Боја : Транспарентна.

За стоката

Слична стока во категоријата