0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
SunStyle Дома Цар Големина Ватенка Сет, Лесни Микрофибер Мека Coverlet Реверзибилна Quilted Шема Ватенка Bedspreads Сет за цела Сезона, 3 Парче Вклучува 1 Ватенка + 2 Шамс

SunStyle Дома Цар Големина Ватенка Сет, Лесни Микрофибер Мека Coverlet Реверзибилна Quilted Шема Ватенка Bedspreads

DEN 750.48
Това е достапна

Износот

100% Микрофибер.ИСКЛУЧИТЕЛНА ДЕКОРАЦИЈА - Нашите лесни ватенка собата е отпечатена со гроздобер флорални шема која е убава избор за сопствениците на куќи со елегантен и исклучителна вкус во декорација.Печатени ватенка сет нуди класичен двојно двострано quilting дизајн и реверзибилна исто печатење кој ќе се чувствуваат слободни да го користите двете страни од ватенка.Дизајнерски ДЕТАЛИ - На bedspreas сет е дизајниран за СИТЕ-СЕЗОНА употреба со својот висок квалитет (140 GSM полиестер се пополни, 85 GSM 100% микрофибер осигурување), така што тенка утешителот собата е дише 2) Подобра услуга од 30 дена за враќање и замена; 3) 7*24hs услуги на клиентите, ако имате било какви прашања, само се чувствуваат слободни да контакт.

За стоката

Слична стока во категоријата