0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Samstar Буква Фах Организатор, Мрежа Биро Датотека Организатор Хартија Sorter Носител на 5-Ниво со 1 Екстра Фиока, Црна

Samstar Буква Фах Организатор, Мрежа Биро Датотека Организатор Хартија Sorter Носител на 5-Ниво со 1 Екстра Фиока,

DEN 767.28
Това е достапна

Износот

Уникатен 5+1 Полица Дизајн : Уникатен 5 пластовидно датотека коцки и 1 екстра sorter, да ги задржи вашите биро организирани во различни нов начин.Нова Надградена Изградба : Надграден од минатата топла ослободување, повеќе здрав и многу полесно да се соберат со нашите детални инструкции.Повеќе за Употреба : Идеален за управување со сите видови на писмо, големина на букви, хартија, книги, записи, e-mail форми, каталог листови, хартија, литература, списанија и др.Лесно да се Соберат : Направен од лесен метал mesh изградба,постабилна и издржливи,исто така супер лесно да се соберат со нашите детални инструкции.Димензии во Инчи : 12.9 L x 9.4 W x 16.1 H вкупно 2.4 инчи за секоја лента. (USPTO Патенти No : D907115).Супер лесно да се соберат со нашите детални инструкции, Направи вашето биро организирани токму сега, држете се организира право на вашите прсти !. 1) Дебела Заоблени Завиткување Рабови, многу посилни и не е лесно да се свиткани.VS Тенка Завиткување Рабови, ќе се наведнат, лесно кога го држите тешки службеници. 2) Не е лесно да се извлече со весници, многу посилна.VS Не е лесно да се извлече со весници, многу посилна.Лесно да се извлече со хартија. 3) Лесно да се соберат, со 2 фиксна прачки да се зајакне.VS Тешко да се соберат, завртка дупки обично се свиткани или неточни.

За стоката

Слична стока во категоријата