0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2 Пара XT60 да EC5 Конектор Машки Женски Адаптер за РК Lipo Батеријата Држачи за Полнење или Конвертирање на Приклучоци

2 Пара XT60 да EC5 Конектор Машки Женски Адаптер за РК Lipo Батеријата Држачи за Полнење или Конвертирање на Приклучоци

DEN 261.12
Това е достапна

Износот

Врската е многу цврста и сигурна,мала тежина и компактни, со одлични перформанси.XT60 да EC5 Машки Женски адаптер;EC5 да XT60 машки женски Конектор.Се користи за конвертирање на батеријата со EC5 да xt60 на ESC / полнач.Без жица батеријата адаптер,одличен квалитет и компактен,лесно да додадете адаптер.Пакет Содржина : 4 ПАРЧИЊА XT60 да EC5 машки женски Конектор.

За стоката

Слична стока во категоријата