0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
KHTAA 4PCS Големи Сфера Светлина Смола Калапи LED Силиконски Калапи за Смола со Дрвени Запалени База Круг Кристал Светилка Силиконски Калапи за Смола Уметност,Дома Деко?

KHTAA 4PCS Големи Сфера Светлина Смола Калапи LED Силиконски Калапи за Смола со Дрвени Запалени База Круг Кристал

DEN 1512.00
Това е достапна

Износот

????Пакет Incude : 1x 80mm сфера круг смола мувла+1x 80mm големи жолти led светло база+1x 65mm сфера круг смола мувла+1x 60mm бели led светло база. ????Големина : 80mm топка : 3.23*3.07 инчен (8.2*7.8 cm); 65mm топка : 2.64*2.56 инчен (6.7*6.5 см); светлина база : 80mm : 3.15*0.79 инчи (8*2cm); 60mm : 2.36*0.78 инчен (6*2cm); линија должина е 1,4 m. ????Diy свој смола светилка : може да се направи на сите видови на убава декоративни светилки според вашето расположение и преференции.Може да се додаваат некои исушени цвеќиња, sequins, бисерна пигменти, мика прав или други мали декорации на смола мувла да се направи смола светилка повеќе убави и насочуваат. ????Материјал : смола мувла е направен од флексибилни меки силиконски,издржливи;на запалени база е направена од дрво,користење на висока осветленост LED печ и жица,заштеда на енергија,долг живот. ????Најдобар Подарок : Како одличен подарок за себе или за некој се грижи за тебе.Овие DIY кастинг калапи се најискрено подарок за семејство и пријатели за Божиќ, уникатен роденден, Денот на Мајката, Таткото Ден, Денот на Вљубените и др.Ако нашите епоксидна смола увеселителен парк калапи имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време. 1. Не пристап остри предмети. 2. Не користите микробранова Јасни копче. 3. Не користете челична жица топки или други метални чистење алатки за чистење. 4. Не се директно допир со отворен пламен или блиску до извори на топлина (како што се печка за греење цевки).Големина на : . 80mm топка : 3.23*3.07 инчен (8.2*7.8 cm);Тежина : 70g. 65mm топка : 2.64*2.56 инчен (6.7*6.5 см);Тежина : 35g.светлината база : . 80mm : 3.15*0.79 инчи (8*2cm); Тежина : 90g. 60mm : 2.36*0.78 инчен (6*2cm); Тежина : 65g.линијата должина е 1,4 m.

За стоката

Size:
80mm ball

Слична стока во категоријата