0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Јапонски аниме Прекривки Покрие Сет Постелнина Поставите Утешителот Покрие Лесни Дише за Деца Момчиња Целост:7890IN A-12

Јапонски аниме Прекривки Покрие Сет Постелнина Поставите Утешителот Покрие Лесни Дише за Деца Момчиња Целост:7890IN

DEN 1679.76
Това е достапна

Износот

Висок Квалитет На Полиестер Влакна.Површината Е Чиста И Рамна, Мека, Како И За Печатење Ефект Е High-Definition Три-Димензионални, Без Топка.Овој Производ Пакет Содржи Само Јоргани И Перница Сетови, И Не Содржи Никакви Јоргани Или Спојници.Големина:Близнак Големина : Прекривки Капак(86x68inches), Pillowcase(20x26inches)。Полна Големина : Прекривки Капак(90x78inches), Pillowcase(20x26inches)。Кралицата Големина : Прекривки Капак(90x90inches), Pillowcase(20x36inches)。Кралот Големина : Прекривки Капак(104x90inches), Pillowcase(20x36inches).Предложениот Метод За Перење : Препорачливо Е Да Се Мијат Заедно Во Иста Боја За Да Избегне Да Биде Обоено Со Други Бои.Можете Да Ја Машина За Миење Со Ладна Вода, Собори Сува Ниска.Не Кајгана.

За стоката

Слична стока во категоријата