0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
JML Кралицата Ватенка Сет 3-Парче Bedspread Coverlet со Шамс - 320GSM Мека Бранеа Микрофибер, Лесни Противалергиски Сите-Сезона Ватенка Постелнина (88 x 92, Мока Bisque)

JML Кралицата Ватенка Сет 3-Парче Bedspread Coverlet со Шамс - 320GSM Мека Бранеа Микрофибер, Лесни Противалергиски

DEN 791.76
Това е достапна

Износот

Премиум Материјал - Jml Кралицата Coverlet проекти Се Направени од Не Бледнее и се Смалуваат Отпорни Микрофибер, Кралицата Bedspread Станува Помек По Мие и се Одржува Свежи како Нови.На coverlet собата е спакуван во пренослива торба која е симпатична да се додаде на вљубените - Мајка - Денот на Таткото и Божиќ ден е подарок листа за семејството, свадба парот, пријатели итн. 3-Парче Луксузни Кралицата Ватенка Поставување На bedspread сет вклучува 1 coverlet (88" x 92") и 2 перница шамс ( 20" x 26" ) која ќе се вклопи Кралицата големина кревет.Удобно – Prewashed и preshrunk произведуваат обработка прави крпа максимална издржлива и пријатна, толку JML постелнина ватенка собата е мека да притискам и светлина-тежина да ти чува од кршење надвор во пот, одлично да се користи на целата година.Реверзибилна - JML coverlet собата е реверзибилна, двете страни на ватенка може да се користи индивидуално; солидна боја кревет ватенка и quilted перница шамс може да хармонично се вклопуваат со повеќето подови и мебел.Лесно е Грижа - Машина перат во нежни циклус, собори сува ниска, пареа ако е потребно, не железо.Издржливи t треба да страдаат од паѓање-покрај проблемот што ќе влијае на вашето спиење квалитет.На ватенка hemming е stitched, па тоа може да трае долго време и нема да се распадне.Може да се стави на оваа високо-квалитетни ватенка поставување на вас подарок листа.Лесно да се Промени - перница шарлатан со плик отворање дизајн може да се отстранат или да се стави во брзо.Лесно е Грижа - Машина за миење ладно, нежни циклус, само не-хлор кајгана, кога е потребно, ја собори сува ниска, пареа ако е потребно, не железо.Нема намалување, Без боја исчезнува и Нема unravelling по перење.

За стоката

Слична стока во категоријата