0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Jockey Жените Zip Пред Цвест Слободни Градник

Jockey Жените Zip Пред Цвест Слободни Градник

DEN 443.28
Това е достапна

Износот

95% Најлон, 5% Spandex.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Дише ткаенина evaporates moistures.За средно влијание workouts.Zip пред затворање со додадена безбедност кука.Отстранлив градник чаши.Лесна конструкција со поврзана во мрежа текстури за breathability.Jockey жените zip пред цвест слободни спортски градник е голем градник за било какви активни жени.Ова големо влијание лесна градник има отстранлив чаши и breathability својства.

За стоката

Слична стока во категоријата