0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Borla 140436 Мачка-Назад Систем

Borla 140436 Мачка-Назад Систем

DEN 9599.76
Това е достапна

Износот

Тоа се вклопува Предизвикувач SRT8 2011 6.4 L(392) ВО/МТ задните тркала. 2.75 инчи цевка со дијаметар, двоен круг валани агол се намали и да се подели задниот излез.Ултра-мазна mandrel наведнува се обезбеди максимален проток и моќ. 4 инчен x 2.5 инчен правоаголна совет.Borla Мачка-Назад исцрпува функција патентиран, директно преку и мулти-core технологијата да се ослободи скриени коњски сили.Тоа е зголемување на издувните брзина додава моќ, возење возбуда, економичност на горивото и специфичен Borla звукот на моќ почитуван од страна на motoring ентузијасти насекаде.Секој систем е изграден од премиум аустенитно нерѓосувачки челик, супериорен во однос на Т-400 серија knockoffs, да се даде апсолутен перформанси и издржливост.Ултра-мазна mandrel наведнува се обезбеди максимален проток и моќ.Прецизноста компјутер-CNC контролирани производство обезбедува точна одговара.Borla стои зад секој систем со Милиони Километри гаранција.

За стоката

Слична стока во категоријата