0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Игри Тастатура и Глушец Комбо со Mouse Pad LED Виножито позадинско осветлување 104 Копчиња Полна Големина USB Жичани Компјутерски Глушец и Тастатура Сет за PC Гејмер Лаптоп,

Игри Тастатура и Глушец Комбо со Mouse Pad LED Виножито позадинско осветлување 104 Копчиња Полна Големина USB Жичани

DEN 638.40
Това е достапна

Износот

88 фунти на Тастатурата Копчиња : 104 копчињата на Тастатурата Распоред : НИ QWERTY изглед Мултимедијални Кратенки : Притиснете FN+F1-F12 копчиња Материјал : Високо-квалитетни пластични Глувчето Димензии : 12.Издржливи копчиња може да издржи 10 милиони тастатурата, здрав и сигурен.Дури и во темнината, тоа го прави вашиот пишување полесно и поевтино.На ергономски низок профил лебди keycap дизајн и 2 прилагодливи навалите нозе ви овозможуваат да напишете удобно и без никаков напор за долго време и ефикасно намалување на рака замор.Спецификации : Тастатура Димензии : 44 x 13 х 3 cm Тастатура Димензии : 17. 104 Копчиња Полна Големина Тастатура : Стандард НАС QWERTY изглед со нумерички копчиња.

За стоката

Слична стока во категоријата