0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Накит и Козметички Кутии со Четка Носителот - Розев Дијамант Шема Чување на Екранот Коцка, Вклучувајќи 4 Фиоки и 2 Парчиња Сет

Накит и Козметички Кутии со Четка Носителот - Розев Дијамант Шема Чување на Екранот Коцка, Вклучувајќи 4 Фиоки

DEN 551.76
Това е достапна

Износот

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 2 Парчиња на дијамант облик шема козметички чување на кутии со четка носителот шминка организаторот, вклучувајќи 4 фиоки и 2 парчиња поставите кои се направени од издржлив јасно акрилик, Поставете Димензија : 9.4 x 5.9 x 7.3 Инчи.МНОГУ ЛЕСНО ДА се КОРИСТИ : Козметички кутии за складирање, вклучувајќи фиоки со отстранлив црн сомот соочи keep items заштитени и во место.Целосно пренослив фиоки слајд од непречено, и обликувани рачки се многу лесно да го дофати и да се повлече.МНОГУ ШИРОКО се КОРИСТИ ДИЗАЈН : Interlocking и пластовидно дизајн одговара на други фиоки, така што ќе може да DIY свој шминка организаторот.Исто така можете да ги наместите повеќе фиоки на buttom на фондацијата или да ги користат одделно.ЗАЧУВАЈ ВАШИОТ SAPCE : Организирате вашите кармини, lipliners, фондации, concealers, четка и повеќе за ова акрилик шминка организатор, додатоци не се вклучени.ГАРАНЦИЈА И СЕРВИС : 3-годишна гаранција, 24-час онлајн услуга за клиентите, 90 ден парите назад политика.Можете да добие целосна наплата ако не сте задоволни со тоа безусловно.Не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања.Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Боја : Розова : 1 Врвот, 2 Мали, 2 Големи Фиоки.

За стоката

Слична стока во категоријата