0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BRHE Симпатична Кожата Покритие за Xbox Еден / Серија X/S Контролер Против Пролизгување на Силиконски Зафат Заштитни Случај Додатоци Поставите Безжични/Жичен Gamepad Џојст

BRHE Симпатична Кожата Покритие за Xbox Еден / Серија X/S Контролер Против Пролизгување на Силиконски Зафат Заштитни

DEN 239.76
Това е достапна

Износот

????【СУПЕР ОДГОВАРА】BRHE Kawaii меки силиконски кожи за Microsoft Xbox еден / Xbox Серија S/X контролер.Внимателни заштита и удобно рака се чувствуваат.Ви нудиме долготрајна заштита за вашиот видео игра додатоци. ????【ЗГОЛЕМЕНА КОНТРОЛА】Не се лизга површина обезбедува подобрена контрола, Високо квалитетни материјали Обезбедува подобрена контрола чувство време на игра, да се спречи лизгање, што сте уживајте подобар игри искуство. ????【ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ】Оваа ултра тенка кожа опфаќа вашиот gamepad и апсорбира помали шокови, гребнатини и остатоци додека овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа. ????【СОВРШЕНА ЗАШТИТА】го Штити вашиот контролер од шокови, гребнатини.Чувајте ги вашите контролер безбедно и нови и во стил со овој силиконска кожа случај.Заштити вашата безжична или кабелска контролер!. ????【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА И да ги ОТСТРАНИ】Силиконска кожа е лесно да се отстрани и да се перат, бидете сигурни дека да се исуши, пред повторно прикачување на вашиот контролер.

За стоката

Слична стока во категоријата