0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Granbest Премиум водоотпорен регулируема Облегалка Стол Покрие Високо Водат Жакард Ткаенина регулируема Облегалка Slipcover со Џебови (регулируема Облегалка, Црна)

Granbest Премиум водоотпорен регулируема Облегалка Стол Покрие Високо Водат Жакард Ткаенина регулируема Облегалка

DEN 791.76
Това е достапна

Износот

НАДГРАДИ : Granbest регулируема Облегалка Стол Поклопецот е направен со најновата Вода-Отвратителен технологија ткаенина, која може да се заштити вашиот кауч од случајно spills и дневни дамки.Одличен избор за домови со деца и домашни миленици.Топло Забелешка : Не се целосно Водоотпорен (Spills на каучот slipcover треба да се отстранат веднаш).Се ВОДАТ ОДГОВАРА : Направена од супер еластична ткаенина, ќе се најде на reliner покрие исклучително еластичен.Погодна за двете рачни и електрични recliners.Тоа одговара на повеќето recliners : Пред 30 инчен-37.5 инчен, Назад 24 инчен-32 инчи, на Висина од 29 инчен-е 36,5 инчен, Ширина 26 инчи-34 инч.МЕКА на ДОПИР : изработена од 95% Полиестер и 5% Spandex ткаенина, Granbest регулируема облегалка каучот капак има уникатна Жакард мали проверки дизајн, супер меки, издржлив и не-pilling, им даде на вашиот регулируема облегалка еден сосема нов изглед и да ја доведе модерен и стилски.ОСТАНЕТЕ ВО МЕСТО : Анти-лизга пена стапчиња се вклучени во пакет, и таму е еластична врски на дното на регулируема облегалка троседот маска за безбедна одговара на вашиот reliner.Дизајниран со Страна џеб за чување на далечинскиот управувач, списанија, весници и други мали предмети.ЛЕСНО НЕГА : Granbest регулируема облегалка slipcovers се Лесен за Инсталација и Лесен за Нега.Ве молиме да се најде Упатство за Инсталација во Фотографии.Тоа е исто така лесно да ги тргнеме за перење.Машина перат(ладно), нежни циклус, собори сува ниска.

За стоката

Слична стока во категоријата