0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Kokido K483CBX 7 Парче Базен Стартер Одржување Хлор Кит w/ Вакуум

Kokido K483CBX 7 Парче Базен Стартер Одржување Хлор Кит w/ Вакуум

DEN 671.76
Това е достапна

Износот

Џет вакуум за чистење на базенот дното и ѕидот четка за чистење на ѕидовите.Лист skimmer за да ја исчистите површината.Здрав 4-дел алуминиум пол придава на двете skimmer и вакуум.Лебдечки диспензерот за chlorination.Тест ленти за мерење хлор ниво & p H.

За стоката

Слична стока во категоријата