0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Расклопна Силикони Шишиња со Вода,BPA Free,Unbreak и Leakproof Кампување Чаша со Капаци,Тркач Спорт Шише за Вода,Фитнес Првенство,Обновливи 16oz на Водата Шише со D Форма Тока-Жол

Расклопна Силикони Шишиња со Вода,BPA Free,Unbreak и Leakproof Кампување Чаша со Капаци,Тркач Спорт Шише за Вода,Фитнес

DEN 384.00
Това е достапна

Износот

【Здравје Материјали】На расклопна патување првенство направени од храна оценки силикони,nontoxic,innocuity.Тоа не е само со моден изглед,но исто така и заштита на животната средина,Тоа е многу безбеден за вашето семејство и пријатели. 【Совршена Големина】Тоа може да се одржи 500ml/16oz на водата за да се обезбеди да останете хидрирани за време на патување или спорт.Оваа силикони количка за спортови на вода шише тежи само 175 грама.Делот на вода купот е 9.25 во,и тоа е 5.31 кога укината.Виткање и лесен дизајн може да ви помогне да заштедите и до 50% од просторот. 【Количка за Дизајн, Лесно Да се Носат】Мека доволно да се свитка надолу,тоа е дизајниран да се врши наоколу, погоден за голем број на активности од пешачење до кампување да патуваат и сл.Виткање на силиконски првенство има D-облик на прстен тока,што го прави лесно да се зацврсти на вашиот ранец,што го прави одличен туристички придружник. 【Пренослив и трајни】Монтажни дизајн,лесно секојдневно одржување чисти,се задржи чиста држава.Многу погодна за мажи, жени,постари лица,деца е секојдневна употреба.внимателно дизајнирани, трајни,unbreak,течење доказ и голем за било кој настан доволно издржливи за секојдневна употреба. 【Подарок Идеја】Свитлива шишиња со вода погодна за многу прилики,мажи и жени од сите возрасти можат да го користат.Тоа е совршен подарок за семејството и пријателите на родендени,годишнини,Денот на Таткото,Мајката, е Ден, ноќта на Вештерките,Божиќ и за денот на Благодарноста.

За стоката

Слична стока во категоријата