0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Комбо Мулти Игри Маси Сет: Мулти Игра Маса, 5 во 1 Комбо Игра Маса со Мини Базен Маса/Foosball Табела/Хокеј Табела/Shuffleboard и Боречка Маса, Мини Игра Табела Погодна за Игра С?

Комбо Мулти Игри Маси Сет: Мулти Игра Маса, 5 во 1 Комбо Игра Маса со Мини Базен Маса/Foosball Табела/Хокеј Табела/Shuffleboard

DEN 2104.80
Това е достапна

Износот

☞【5-во-1 КОМБО ИГРА ТАБЕЛА】 : Мулти игра табела вклучува foosball маси, воздухот хокеј маса, базен маса, shuffleboard & боречка табела.Табела игри се многу погодни за лица и семејни собири. ☞【ЛЕСНО да се СОБЕРАТ】 : Игра табелата ги вклучува сите додатоци потребни за да се игра фудбал на маса, воздухот хокеј, мини базен маса и се shuffleboard & Боречка.Комбо игра маса е лесно да се соберат, само ставете ја на саканата игра маси на него и ќе може да игра лесно, мулти игра табела постави има способност да се лесно да се префрлате од една игра на друга, без алатки и фрустрација.Може да бидат сигурни да уживаат во забавата што ги носи. ☞【СТАБИЛНА КОНСТРУКЦИЈА】 : Нашата игра табела постави четири цврсти нозе за да ги поддржи високо-квалитетни МДФ рамка.Лесен-за-осветленост игра одбори одмор во 4 силни нозе, така што ќе може да игра на активности сакате повеќе случајно во ова комбо игра маса. ☞【ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија ДИЗАЈН】 : мулти игра маса за деца & возрасни што го прави идеален за сместување на детето во спалната соба, игра соба и двор.Комбо игра табела големина 42.2" L x 24" W x 32" H. Сите игра табели може да магацинот помеѓу билјард база и foosball маса, ова овозможува погодност за вашиот избор. ☞【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】 : ве Молиме да бидат сигурни да се избере нашата игра маса!Ако имате било какви прашања во врска со нашите комбо игра маса во собата, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе ви послужи брзо.за сите возрасти:Овој Мулти-функција игра маса, лесна-за-користење, интерактивни мебел прави забава за деца и возрасни слично.избор промените вашата игра од страна на префрлување десктоп.Да се префрлате од една игра на следното во секунди.Тоа може да биде инсталиран убаво во игра простор, гаража, или игра соба, обезбедување на вас со уникатни можности за забава.

За стоката

Слична стока во категоријата