0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Cubavera Мажите Кратко Sleeve Вметнете Панели со Трансферот Бод Кошула

Cubavera Мажите Кратко Sleeve Вметнете Панели со Трансферот Бод Кошула

DEN 503.52
Това е достапна

Износот

100% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина перат / Ладна / Собори сува ниска / Кул железо.Разлика од шевови на предната страна кој навремено отпор и лесни измислица.Кратки ракави со шири јака и копчето пред фуста.Наследство Одговара : класичен Cubavera одговара, удобно и опуштено.Достапна е во повеќе бои.Достапни во големи и високи големини.Салон во топли, тропски рај во оваа Rayon кратко sleeve машка кошула со Cubavera.Дише ткаенина ви држи кул во тропските предели и на традиционалните guayabera-стил за печатење и крои ви дава вкус на тропски вкус својствени на Карибите.

За стоката

Слична стока во категоријата