0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ello Арабика Нерѓосувачки Челик Прав Грб Кафе Гимнастик со Лизгачки Течење Доказ Капак, 14 оз, Црна

Ello Арабика Нерѓосувачки Челик Прав Грб Кафе Гимнастик со Лизгачки Течење Доказ Капак, 14 оз, Црна

DEN 383.76
Това е достапна

Износот

патентирана лизгачот капак е 100% течење-доказ за лесен транспорт.автомобил првенство пријателски дизајн.вакуум изолирани од не ' рѓосувачки челик чува топли пијалаци за 5 часа, ладно за 10. широк устата отворање лесен за пополнување и чистење.сите делови bpa free.Грижа инструкции : машина за миење Садови Безбедно.Боја : Црна.

За стоката

Слична стока во категоријата