0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DEWALT Дупка Видов Комплет, Стандард Електричар е Поставена, Bi-Метал (D180002) , Жолта

DEWALT Дупка Видов Комплет, Стандард Електричар е Поставена, Bi-Метал (D180002) , Жолта

DEN 1555.92
Това е достапна

Износот

ДО 50% ПОДОЛГ ЖИВОТ* : Патентиран toothforms се оптимизира чип отстранување на ефикасно дупчење и долг живот.БРЗ ПРИКЛУЧОК ИСФРЛАЊЕ : Големи, континуирано слот дава потпора за лесно plug исфрлање и отстранување.скролувајте(0, податоци.Може да се очекуваат подобри резултати со иновативни забот и го постави водич и широка, зајакнато поддршка плочи кои се избегне marring околу забива.На De Walt D180002 е целосно ориентирани кон резултатите за полнење на дупка пили заврши со свој носење.На De Walt D180002 дупка видов комплет карактеристики дебели и најтврдокорните поддршка плочи кои го намалуваат warping како и изработка на пили повеќе, долготраен.Нивните големи, континуирано слот дава потпора за лесно plug исфрлање и отстранување.Спакувани во комплет се : 7/8-, 1-1/8-, 1-3/8-, 1-3/4-, 2-, 2-1/2-инчен holesaws, две mandrels, од не ' рѓосувачки челик кригла, и солиден комплет кутија.

За стоката

Слична стока во категоријата