0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Г-дин Заптивка 3420G Хексадецимален Главата Насловот Болт

Г-дин Заптивка 3420G Хексадецимален Главата Насловот Болт

DEN 468.96
Това е достапна

Износот

Дизајниран за употреба каде просторот е минимална, типични за насловот страната.Направен од висок квалитет на цинк.Вклучува црна заштитна облога.Приклучи комбинација од хексадецимален и приклучок за дизајн.Ја олеснува лесен за инсталација.Г-дин.Заптивка Хексадецимален Главата Насловот Завртки се дизајнирани да се користи каде што просторот е на минимум.Тие се направени од високо квалитетни цинк и да вклучува црна заштитна фолија која обезбедува долготрајна издржливост.Овие завртки содржат комбинација од хексадецимален и грло дизајн кој овозможува лесна инсталација.

За стоката

Слична стока во категоријата