0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
3D Зголемени Реалност Очила-голема Transmittance Виртуелната Реалност Очила, Кои се Реализира Max Џиновски Екран, Многу Функција Playstation VR Очила, Широко се Компатибилни со Ви

3D Зголемени Реалност Очила-голема Transmittance Виртуелната Реалност Очила, Кои се Реализира Max Џиновски Екран,

DEN 813.36
Това е достапна

Износот

Ако не сте задоволни со зголемени реалност очила, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблем за вас, ако имате било какви проблеми со квалитетот, контактирајте со нас во времето за да ја врати стоката за вас.Корисниците над 400° може да носат очила директно. Поддршка на носењето очила за да се види.43(H)во Оптички информации : 1.0 инчен екран.Се разбира, на 3d виртуелна реалност очила имаат огромен high-definition симулација екран, кој се отвара завесата за да го видам светот, што ќе ви овозможи да уживате во удобно приватен простор сам.

За стоката

Слична стока во категоријата