0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Wapodeai 3pcs Електрични Лента, Премија Црна Електрични Лента, Пламен Retardant Затворен Отворено Висока Температура Отпор Електрични Лента, 0.62 во X 50 ft.

Wapodeai 3pcs Електрични Лента, Премија Црна Електрични Лента, Пламен Retardant Затворен Отворено Висока Температура

DEN 900.00
Това е достапна

Износот

【ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА】Секој тркалаат бела маскирање лента е 50 ft долго и 0.62 во широк. 【ШИРОК СПЕКТАР НА употреба】Електрични црна лента Идеален за сите жици проекти и поправки вклучувајќи spliced жици, жица занимаваат, кабел изолација, кола и нешто што сакате да се држиме заедно, или insulate. 【ПВЦ ЦЕВКА CORE】Електрични Лента користи високо квалитетни ПВЦ како свој цевка јадро, што е силен и издржлив. 【ШИРОК СПЕКТАР НА употреба】Електрични црна лента Идеален за сите жици проекти и поправки вклучувајќи spliced жици, жица занимаваат, кабел изолација, кола и нешто што сакате да се држиме заедно, или insulate. 【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено ви обезбеди со 100% задоволително решение.Wapodeai е посветена на обезбедување на потрошувачите со премија и трајни производи за домаќинството.Секој материјал се внимателно избрани за да се обезбеди трајност на секојдневна употреба.Секој детал одразува Wapodeais извршување на квалитет.Оваа црна електрични лента направени од премиум ПВЦ и увезени лепак има одлична изолација, пламен retardancy, и времето отпор, што го прави склопот на изолација алатка за професионална electricians и други потрошувачи.

За стоката

Слична стока во категоријата