0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Kindred Храбро француски Тери Racerback Busty Нега Ноќна Градник за E, F, G, H, I Купот | Породилно Градник за Доење

Kindred Храбро француски Тери Racerback Busty Нега Ноќна Градник за E, F, G, H, I Купот | Породилно Градник за

DEN 479.52
Това е достапна

Износот

УЛТРА-МЕКА ТКАЕНИНА - За врвен комфор на мама и бебе кожата, нашите француски Тери Racerback Busty Градник е изградена од 92% Rayon на Бамбус, 8% Spandex.Увезени.ЛЕСНО се ПОВЛЕЧЕ НА СТИЛ - без куките или прилепува да се плеткаме со, може да се поедностави вашиот породилно и постпартална гардероба со француски Тери Racerback Busty Градник е повлекување на затворање.ЕКСКЛУЗИВНО BUSTY ГОЛЕМИНАТА - Kindred Храбро Busty големини се дизајнирани специјално за жени со E чаши и погоре.Тие се прошири ткаенина во чаши за дополнително покривање на поголем дуќани, како и затворен еластична бенд под биста да се задржи на градник удобно место.Busty големини, исто така, да имаат малку повеќе ремени да се вклопи удобно околу поголеми гради - тие се големи ако имате повеќе торзото или повисоки рамка и треба екстра должина.Наградуваниот УДОБНОСТ - ултра-меки француски Тери Racerback Busty Градник е жица-слободен старечки градник без clasps или куки да се плеткаш со.Не е ни чудо тоа е име на Мама ' s Choice Award Победник!.ГОЛЕМИНАТА ЗАБЕЛЕШКА - Нашите старечки градници се дизајнирани да имаат сит се вклопуваат дека е точно, до големина.Ако сте меѓу големини, или сакаат отворени одговара, ви препорачуваме големината нагоре.ИДЕАЛЕН ЗА СПИЕЊЕ - францускиот Тери Racerback Busty породилно градник нуди потребната поддршка за време на бременоста, додека спиеш.Одлично за полноќ негување на сесиите и за одржување на градите влошки во место.Една МЕДИЦИНСКА сестра и МАЈКА ми Е НАЈДОБАР ПРИЈАТЕЛ - Со ултра-меки, еластичен материјал, овој пензионерски спиење градник е дизајниран за флуктуирачки градите големини.Тоа го прави голем јога градник премногу!.

За стоката

Слична стока во категоријата