0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Keepmov Изолирани Патување Кафе Кригла 16oz Нерѓосувачки Челик Кафе Собори Кафе Bpa Free Двоен Ѕид Themos Кригла За Патување Училиште Партија Кампување Со Капак - Виолетова

Keepmov Изолирани Патување Кафе Кригла 16oz Нерѓосувачки Челик Кафе Собори Кафе Bpa Free Двоен Ѕид Themos Кригла

DEN 321.36
Това е достапна

Износот

Чувајте се пие топла и ладна : insulate кафе кригла со двоен ѕид вакуум првенство и завртка капак може да се задржи вашата пијат топла 6 часа и ладно за 12 часа. 18/8 од не ' Рѓосувачки Челик : Ова е BPA-Free запечатување капак и 18/8 304 храна одделение од нерѓосувачки челик гимнастик со гума дното.Тоа е еднократно, рѓа-доказ и издржливи избор.Збогум Пот и Горат : Двоен-ѕидот вакуум затворени и изолирани технологија никогаш не е пот.Тоа се спречи топлината избега далеку.Зачувување на топлина и свежо во кригла и да се чувствуваат како нормална пијалок за надвор од ѕидот.Уживате во свеж Пијалок : Користење сјајна gradit боја кригла може да уживате во пијалок од домот на отворено.Без разлика што ви се пие како кафе, млеко, млеко,или други пијалаци.Тие би можеле да се преземат за да патуваат, пикник или некои каде што со кригла и се чуваат во свежа.Цел живот ветување : Ние се нуди 100% доживотна гаранција и со полно работно време услуга во ветувањето.Можете да не контактирате во службен контакт од надарени пакет секое време.Боја : Светло-Виолетова.

За стоката

Слична стока во категоријата