0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
xigua 2 Пакет Влажни Сува Крпа Кеси за Пелена Водоотпорен бански костуми perfect Чантата со Рачка Wristlet за Патување Плажа Торбичка, Смешни Крава

xigua 2 Пакет Влажни Сува Крпа Кеси за Пелена Водоотпорен бански костуми perfect Чантата со Рачка Wristlet за Патување

DEN 215.52
Това е достапна

Износот

2", Малиот е 5.Што виси рака за мокра и сува предмети, погодно да ги собереш торба организатор нагоре или обеси.6 OZClosure Тип : Мазна zipper Portable : Силна зглоб strap Package Вклучувајќи : 2 x Влажно и Суво Pouchxigua има за цел дизајнирање на разни живописни модели сува влажни пошта, врз основа на неговата целосна функција и висок квалитет.Исто така, може да биде убав подарок кеси за пријатели/семејство.ВОДООТПОРЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашата крпа пелена влажни кесички се направени од високо квалитетни twill ткаенина, кој може да му одолее на вода за да се осигурите дека вашиот работи сува и влажна заминеме.Тоа е мора да има за вас.Принуден од страна на zip затворање, вашите додатоци во внатрешноста не може да падне надвор лесно.7" (15 x 22cm)Тежина : 4.Оваа влажна крпа торбичка ќе сува брзо.Specification Material : Водоотпорен twill ткаенина soft & lightweight Dimension : Голем влажно и суво торба за костим за капење : 11.ГОЛЕМИНА НА 2 ПАРЧИЊА СУВА ВЛАЖНИ ТОРБИ : Една Голема е 11.ZIPPERED МОКРА ТОРБА СО WRISTLET : Со мазни патент и корисна рачка, 2 пакети влажни џеб кеси се лесно да се носат.Вид Забелешка : xigua цврсто се придржуваат до квалитетни услуги, стабилен квалитет, за да му служи на нови и стари клиенти.

За стоката

Слична стока во категоријата