0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
BOURINA Bedspread Coverlet Постави Пред-Изми Микрофибер Ултра Мека Лесни Преголеми 3-Парче Ватенка Поставите Кралицата 92x96, Беж

BOURINA Bedspread Coverlet Постави Пред-Изми Микрофибер Ултра Мека Лесни Преголеми 3-Парче Ватенка Поставите Кралицата

DEN 1007.76
Това е достапна

Износот

Микрофибер.ИЗДРЖЛИВИ И МЕКА -Совршени за семејства со домашни миленици или деца.на елегантен стил врежана шема лесно ќе се вклопи во вашата спална соба оркестарот и овозможува за многу години на континуирана употреба.Највисок квалитет бранеа микрофибер и изработка за долготрајна удобност.ПРЕГОЛЕМИ - Кралицата 3 дел bedspread сет.Две шамс (20" x 26") и bedspread (92" x 96").Лесно да се покријат сите страни и на крајот од вашиот кревет, дури и со дополнителни слоеви на соочи!Заборавете на оние гломазна се шири!Овој Лесен bedspread обвива во луксузен топлина за вашите најчесто мирен ноќен сон.СЕСТРАН - да Уживате во спалната соба, гостинската соба, детска соба, RV, одмор дома.Одличен подарок идеја за мажите и жените, момчињата и девојчињата, децата и тинејџерите од сите возрасти!Даде дар на комфор за Родендени - Булчински & Бебе Туш - Мајка - Денот на Таткото и на Божиќ.ПРЕМИУМ МИКРОФИБЕР КВАЛИТЕТ : Користи 100% микрофибер ткаенина сите три слоја да трае со години и се спротивстави исчезнат, дамка подобро од другите како памук - Микрофибер coverlet ватенка НЕ имаат тенденција да куп со текот на времето како памук што има малку еластичност - Противалергиски coverlet ќе го задржи вашето тело свежи и да се обезбеди удобно спие цела ноќ долго.ЛЕСНО е ГРИЖА - Исчезнат, дамка, се смалуваат и навремено отпорни.Машина за миење ладно.Суши брзо на ја собори сува ниска.Потрајни од памук.Боја : Беж | Големина : Кралицата 92" x 96".

За стоката

Слична стока во категоријата