0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
480 Поставува Grommet Комплет за Мешана Ткаенина Боја претходно биле вклучени во Собата за Кожа со Инсталирате Алатка за Складирање Кутија за Scrapbooking-Карта во донесувањ?

480 Поставува Grommet Комплет за Мешана Ткаенина Боја претходно биле вклучени во Собата за Кожа со Инсталирате

DEN 455.76
Това е достапна

Износот

❤ Доаѓаат со Пластичен Сад Кутија. ❤ 480 Поставува 10x5x5 MM Grommet Комплет за Мешана Ткаенина Боја претходно биле вклучени во Собата за Кожа со Инсталирате Алатка ги поставува стандардите и Складирање Кутија за Scrapbooking-Карта во донесувањето Одлуки Кожа Занает Чевли Облека, Торби Ткаенина Платно Хартија, Занает 3/8 Инчи ➤ Издржлив Материјал Grommets и Заптивка и Двата Направени од Издржлив Бакар Материјал, силен и цврст.Тие Дефинитивно Ќе Изгледаат Кул со Твоите DIY и Шиење на Проектот.Прекрасен Производи Кои не Може да се водат за Исчезнати. ➤ Лесен за Употреба Овие се Прилично Остар и Ќе Ги Сакам!Таа Дојде Со Поставување на Алатки за да Ви Помогне да Инсталирате Полесно.➤ Издржливи Материјали На Grommets и Заптивка и Двата Направени од Издржлив Бакар Материјал, силен и цврст. ➤ Grommets Големина ❤ Надворешниот Дијаметар : 10мм = 25/64" ❤ Внатрешен Дијаметар : 5mm = 3/16" ❤ Висина : 5mm = 3/16" ➤ Бои Вклучени ❤ Сребро ❤ Мат Сребро ❤ Злато ❤ Пиштол Метал ❤ Антички Бакар ❤ Бронза ➤ Пакет се Вклучени ❤ 80 x Сребрена Grommets претходно биле вклучени со Дихтунзи ❤ 80 x Антички Бакар Grommets претходно биле вклучени со Дихтунзи ❤ 80 x Пиштол Метал Grommets претходно биле вклучени со Дихтунзи ❤ 80 x Злато Grommets претходно биле вклучени со Дихтунзи ❤ 80 x Мат Сребро Grommets претходно биле вклучени со Дихтунзи ❤ 80 x Бронза Grommets претходно биле вклучени со Дихтунзи ❤ 1 x Дупка Удар ❤ 1 x База ❤ 1 x Инсталирате алатка ❤ 1 x Пластична Кутија за Складирање ➤ ве Молиме Имајте во предвид ❤ Поради осветлување и прикажување, вистинската боја ќе биде малку поинаков од сликата. ➤ Големина и Боја На Grommet Надворешниот Дијаметар : 10мм = 25/64",Внатрешен Дијаметар : 5mm = 3/16", Висина : 5mm = 3/16". ❤ Производ во слика ќе покажува поголеми од реалните,ве молиме да обрнете внимание за да големини. ➤ Широк Спектар на употреба Неверојатна Идеја за Декорирање и Поправка на Вашите Чанти, Чевли, Ремени, Јакна, Куче Јака, Облека, Хартија, Платно,Ткаенини, Облека и повеќе Кожа Занает DIY одлуки.

За стоката

Слична стока во категоријата