0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
USB Флопи Диск 3.5 Инчен Преносни USB Надворешни 1.44 MB ФЛОПИ Diskette Диск за КОМПЈУТЕР Windows 98SE/ME/2000/XP/VISTA

USB Флопи Диск 3.5 Инчен Преносни USB Надворешни 1.44 MB ФЛОПИ Diskette Диск за КОМПЈУТЕР Windows 98SE/ME/2000/XP/VISTA

DEN 455.76
Това е достапна

Износот

3.5 инчен мини диск, супер тенок и лесен,?shockproof, ниско ниво на бучава, и може да се управува хоризонтално или вертикално.USB ФЛОПИ ДИСК - 3.5" USB Надворешни флопи диск читателот, Чита 3.5" Флопи Дискови со 720 KB/1.44 mb Капацитет.?.Plug and play, без дополнителни возачот е потребно, само приклучете го во usb конекторот директно, таа автоматски ќе го инсталирате возач со себе, со мешање preventer.Напојува директно од USB порт, и без надворешна сила бара.?USB 1.1/2.0 компатибилен.?.Поддршка за Windows 98 SE / ME / 2000 / XP / VISTA,?Поддршка за MACOS8.6 или поголема, погоден за IBM компатибилен персонален КОМПЈУТЕР или лаптоп.Опис : 3.5 инчен мини диск, супер тенок и лесен, shockproof, ниско ниво на бучава, и може да се управува хоризонтално или вертикално.USB ФЛОПИ ДИСК - 3.5" USB Надворешни флопи диск читателот, Чита 3.5" Флопи Дискови со 720 KB/1.44 mb Капацитет.Plug and play, без дополнителни возачот е потребно, само приклучете го во usb конекторот директно, таа автоматски ќе го инсталирате возач со себе, со мешање preventer.Напојува директно од USB порт, и нема надворешни моќ е потребно.USB 1.1/2.0 компатибилен.Поддршка за Windows 98 SE / ME / 2000 / XP / VISTA, Поддршка за MACOS8.6 или поголема, погоден за IBM компатибилен персонален КОМПЈУТЕР или лаптоп.Спецификации : Точка име : Надворешен USB флопи диск Материјал : АБС Боја : Црна Димензии : 14x10.3x1.66cm Инсталација метод : e External тип Интерфејс : USB 2.0 капацитет на Складирање : 1.44 MB Применливи тип : Лаптоп и десктоп компјутер answer : ___________________________ Note : - Не може да биде малку грешка на големината за рачно мерење. - Бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере.

За стоката

Слична стока во категоријата