0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Среќа Даг Тркачки Автомобил Песни за Момчиња, Автомобил Спасување Авантура Играчки со 4 Мини Автомобил 6 Копчиња за 3 4 5 6 Години Години Момчиња и Девојки, Рачен Автом

Среќа Даг Тркачки Автомобил Песни за Момчиња, Автомобил Спасување Авантура Играчки со 4 Мини Автомобил 6 Копчиња

DEN 695.76
Това е достапна

Износот

✅Рачен Креативни Playset - Тоа е опремен со 4 мини автомобили и 6 копчиња за контрола и да се помине 8 различни предизвици.Во споредба со традиционалните еден играч песна, на 2-во-1 автомобил playset играчки е повеќе среќа, повеќе борци и погоден за кооперативни игри. ✅Лесно да се Работи - боите на 6 копчиња одговараат на боите на ниво, и копчето ротација е многу мазни.Покрај тоа, работата видеото е предвидено за лесно ракување.Уникатна боја појавување исто така, може да се стимулира децата боја на познанието. ✅Стимулира детските Способности - Вашето дете разговара со мини автомобили низ различни пречки и конечно да достигне крајот од работењето на копчиња.Овој автомобил авантура играчка не само вежби неговите моторни вештини и рака-око координација но, исто така, учи физички знаење како што се боја, лост и инерција.Тоа е добар автомобил играчки за момчиња и девојчиња 3+ години. ✅Не Батеријата Потребни - Вграден механички врски песна, inertial возило железнички, без батерии се потребни.Стабилна физичка структура го прави производот посилни и не е лесно да се уништени. ✅Безбедност Дизајн - Направен од високо-квалитетна ABS материјал, BPA free, не-токсични вода-базирани боја, повеќе трајни, не е лесно да се скрши.На заоблени рабови се специјално дизајнирани за деца и се многу безбедни.Пакетот Вклучува - 6 копчиња и 8 различни предизвици, 4 мини автомобили.Симпатична Мини Големина - Лесен за чување.Димензија е 10"X10"X7".Не Батеријата е Потребно - Inertial возило железнички, автомобилот патува многу глатко.Лесно Да се Игра - Не е проблематично процес, само притиснете го копчето, автомобилот ќе се движат по должината на патеката, децата може да се натпреварува во twos.Дизајниран За Деца - играчка Автомобил љубовници, апсолутно ќе го сакаат тоа.Децата со аутизам можат да имаат забава со интеракција со автомобил.

За стоката

Слична стока во категоријата