0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
DONI Кралицата Големина Ватенка Сет Бела - 3 Парчиња Реверзибилна Кралицата Bedspread Поставите Вклучувајќи 1 Ватенка 2 Перница Шамс за цела Сезона - Мек Лесен Coverlet Сет за С

DONI Кралицата Големина Ватенка Сет Бела - 3 Парчиња Реверзибилна Кралицата Bedspread Поставите Вклучувајќи 1 Ватенка

DEN 959.76
Това е достапна

Износот

После миење, без намалување, исчезнува и pilling.УСЛУГА ЦЕЛИ : Строго се фокусира на производи квалитет е нашето производство став.Без игли, не се грижи за опуштени теми.На геометриски модел на bedspread е едноставен и елегантен, правење на вашиот кревет чисти и луксузен.Мулти-цел употреба : како домашна декорација свадба или подароци, добар избор за вашите семејства или пријатели на родендени.Оваа кралица големина bedspread собата е лесна, мека, дише и издржливи.Креирање ефективни постелнина за вас, кои го разбираат животот.Дише bedspread coverlet сет заштита за вашиот сон.Ние сме секогаш отстапување да се создаде уникатен дизајн со голема бои за да се фати вашите очи.Ватенка поставите кралицата големина е машина перат, лесно да се чисти и суви.Лесни, издржливи, меки и удобни.Тоа е машина -перат.Таписерии и доброто модели.Високо квалитетен и модерен дизајн е DONIs првиот гол.Исчезнат отпорни, навремено слободни.DONI ДОМА е професионална текстилни претпријатија, со децении искуство, кој посветува на обезбедување на висок квалитет на одмор постелнина сетови.Погоден за сите сезони.ПРОЦЕС на ДИЗАЈН : Кревет покрие кралицата големина усвојува ултразвучно крои технологија, направени од ткаенина и на блискиот пополнување се тесно поврзани преку локалните притисок и греење.Таа е погодна за сите сезони, може да се користи како ватенка сам во пролет, лето и есен, и може да се користи како чаршаф или ќебе за да се задржи топло во зима.DONI Bedspread coverlet поставите имаат Беж, Јаглен Греј, Месо Розова, Сина, Бела 5 бои за да се исполнат вашите појавување потреби.DONI ДОМА се стреми извонредност во дизајн, печатење, шиење и пакување.РАЗНОВРСНА УПОТРЕБА : Phinsonic ватенка поставува може да се користи во вашиот кревет соба, дете соба, гостинската соба или празник соба.Стилски дизајн со висока густина ткаенина.Клиентите задоволство е нашиот прв побарувачката.

За стоката

Слична стока во категоријата