0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Тесла Ѕиден Приклучок Генерација 3

Тесла Ѕиден Приклучок Генерација 3

DEN 1291.20
Това е достапна

Износот

Лесни 18'.Полнење дома, во секое време.Тесла Генералот 3 Ѕид Конектор обезбедува целосна наполнетост преку ноќ за секоја сопственикот на куќата.Со кориснички моќ прилагодувања, лесен дизајн овозможува сестрано внатрешна/надворешна употреба, вклучувајќи голем број на електрични системи и монтажа опции.Следење на вашите трошоци со Тесла стан и да добивате известувања кога заврши.Wi-Fi конективност, се овозможува по-воздух фирмверот надградби и далечински услуга, ако е потребно.Тесла Ѕиден Приклучок нуди најдобри дома полнење искуство за било Тесла сопственик.

За стоката

Слична стока во категоријата