0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ГОТАМ ЧЕЛИК 5 Парче Кујна Essentials Садови Сет со Ултра Nonstick Бакар Површината машина за миење Садови Безбедно, Кул Допир на Менувачот - Вклучува Фрај Тави, Акции Тенџере,

ГОТАМ ЧЕЛИК 5 Парче Кујна Essentials Садови Сет со Ултра Nonstick Бакар Површината машина за миење Садови Безбедно,

DEN 1071.12
Това е достапна

Износот

25" круг тава со калено стакло капак, 2-четвртиот тенџере, се скрши отпорни калено стакло капак за 2-четвртиот акции тенџере.Големина : Оригиналот.КРАЈНАТА КЕРАМИЧКИ NONSTICK – на Готам Челик nonstick готвење површина е обложена три пати, а потоа засилено со дијаманти за реализација на крајната храна ослободување.ДУРИ и на ТОПЛИНАТА – на алуминиум составот на оваа тава и уникатен spiralized дното дизајн обезбедува дури и на топлината на сите околу без мртви зони или жешки точки. 5" круг skillet, 10.

За стоката

Слична стока во категоријата