0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
ESTIVE 2 Компјутери Мов Пол за Качување Растенија 32 Инчи, Monstera Прашање, Долго Coir се Држиме за Растенија со 3 Градинарство Алатки во Собата и 2 Парчиња од 40 Инчи Јута String

ESTIVE 2 Компјутери Мов Пол за Качување Растенија 32 Инчи, Monstera Прашање, Долго Coir се Држиме за Растенија

DEN 263.76
Това е достапна

Износот

ВОЗ РАСТЕНИЕТО ДА РАСТЕ НАГОРЕ - На Coir Тотем Столбови обезбеди силна вертикална поддршка за качување затворен растенија.На винова лоза на затворен растенија имаат потреба од дополнителен силен поддршка кога расте Нагоре.Внатрешна Растенија Monstera, pothos, Пари Растенија, philodendron да ги искористат предностите од тоа да биде изложен на повеќе дневна светлина, слична на нивната природна животна средина.ГОЛЕМИНА - Овие мов столбови за качување растенија има 16 инчи од височина, секој coir пол вклучува 5 инчен дрвен стап со дијаметар на 1.18 инч.Комбиниран мов пол monstera ги исполнуваат височина на растенијата раст во различни фази.Овие houseplant додатоци може да биде лесно да се наредени во почвата.ЦВРСТАТА ПОДДРШКА - На наострен дрвен стап на растенијата качување пол дава силна поддршка за проширување.Јажето обвиткана околу северниот пол стегната на растенијата поддршка пол цврсто за долго-последна употреба.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА - Вметнете остар остро дрвен стап на растенијата пол длабоко во почвата и заврши на јута string околу мов пол.Нека вашиот растенијата среќно се качат и да живеете својот најдобар живот!.ШИРОКО се КОРИСТИ - На мов стапчиња се идеални за внатрешна растенија маратон, лозата растенија s Мов Пол доаѓа со. 2 x 15.7-инчен Мов Пол Sticks3 индивидуални градинарство алатки ( 8" Секоја Педа)2 x 40-инчен природни јута string.

За стоката

Слична стока во категоријата