0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
2021 Надгради 10x Зголемена Запалени Шминка Огледало со Природни Бела LED Светла, 360°Вртливата Преносни Cordless Шминка Ретровизори со Заклучување Вшмукување База за Дома ?

2021 Надгради 10x Зголемена Запалени Шминка Огледало со Природни Бела LED Светла, 360°Вртливата Преносни Cordless

DEN 623.76
Това е достапна

Износот

✅360° на РОТАЦИЈА и МОЌНИ ВШМУКУВАЊЕ ЧАША - флексибилни огледало може да ротира 360° што ќе ви овозможи да се добие најдобар агол на гледање.✅ 10 X ЗГОЛЕМУВАЊЕ ОГЛЕДАЛО На MTORED Огледало е дизајнирана да обезбеди моќен 10 X зголемување и не-искривени слики што се работи најдобро се гледа на растојание од 5 инчи, што ќе ви овозможи да видите и на одредени области на вашето лице одблизу.Ова е причината зошто ние го отстранат сите ризик, ви нудиме 30 Дена не-кавга Пари Назад.Огледалото е опремен со 16 на напредни led монистра, осветлување го сочинуваат gloomiest области за вашата шминка во текот на ноќта и, исто така, заштита на вашите очи под мека, не блескавите светлина.13" Рамка Материјал : Трајни ABS светла Боја : Бела LED Дневните Бараат : 3x AA Батерии (не се вклучени) Пакет Листата : 1x Запалени Огледало 1x Ткаенина за Чистење 1x Упатство 1x Исклучителен Подарок Кутија Зошто да го одберете нас? 10x зголемување Cordless & преносни Природни led дневните Дома елегантен декор Лесно-кодот за вшмукување чаша 360° прилагодливи вртливата ????Задоволството на клиентите е нашиот приоритет број еден, кој е зошто нашите производ вклучува 30 ДЕНА за враќање на ПАРИ! ✉ Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе ви одговориме во брзо рок од 24 часа.Чекор 2 : Инсталирајте го вшмукување чаша на рамна и чиста стакло, порцелан, акрил или полиран мермер, и сл.

За стоката

Слична стока во категоријата