0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Креативни Слика Рамки 14x20 Црна Двојна Диплома Рамка со Црна Трска Има Две 8.5 x 11 -инчен Медиумите и Инсталиран Ѕид Закачалки (12-Pack)

Креативни Слика Рамки 14x20 Црна Двојна Диплома Рамка со Црна Трска Има Две 8.5 x 11 -инчен Медиумите и Инсталиран

DEN 2311.20
Това е достапна

Износот

СТИЛ - Црн Сатен модерна ѕид екранот има две 8.5x11 сертификати, фотографии, медиумите или еден 14x20 Слика, Фотографија без мат.ТРСКА - Црно/бело core киселина слободни трска Има 2 - 8.5" x 11" Дипломи, Сертификати, Награди или Фотографија (вистински отвори мерка 8x10.5-инчен).МАТЕРИЈАЛИ - Црн Сатен 1.25-инчен еко пријателски медијапан во калапи, Црно/бело core киселина слободни трска, иверица и брановидни поддршка со installled ѕид закачалка.ДИМЕНЗИИ - Рамка мерки 14x20.5 внатре отворање и approximatly 16x22.5 вкупно вкупно надвор димензии.ГАРАНЦИЈА - Семејство во сопственост и управувани со нашите 100% Гаранција за квалитет.

За стоката

Слична стока во категоријата