0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Креативни Слика Рамки 14x20 Печатени Злато Олеснување Махагони Заврши Двојна Диплома Рамка со Бела Трска Има Две 8.5 x 11 -инчен Медиумите и Инсталиран Ѕид Закачалки (12-Pa

Креативни Слика Рамки 14x20 Печатени Злато Олеснување Махагони Заврши Двојна Диплома Рамка со Бела Трска Има Две

DEN 13198.80
Това е достапна

Износот

СТИЛ - Печатени Злато Олеснување Махагони Заврши со злато rim ѕид екранот има две 8.5x11 сертификати, фотографии, медиумите или еден 14x20 Слика, Фотографија без мат.ТРСКА - White/black-core киселина слободни трска Има 2 - 8.5" x 11" Дипломи, Сертификати, Награди или Фотографија (вистински отвори мерка 8x10.5-инчен).МАТЕРИЈАЛИ - Традиционалните Печатени Злато Олеснување Махагони заврши со злато rim 1.3-инчен еко пријателски медијапан во калапи, Бело/црно-core киселина слободни трска, иверица и брановидни поддршка со installled ѕид закачалка.ДИМЕНЗИИ - Рамка мерки 14x20 внатре отворање и approximatly 16x22.5 вкупно вкупно надвор димензии.ГАРАНЦИЈА - Семејство во сопственост и управувани со нашите 100% Гаранција за квалитет.Креативни Слика Рамки се со гордост се направени во НАС уште од 1904 година. Ние се специјализираат во дизајнирање на нови и креативни рамки за бизнис, статистика и дома.Тие вклучуваат произведените еко пријателски калапи, полна сила стакло, обичај easel грбот и закачалки за повеќе флексибилност.Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се во контакт со нас.Со нашата 100% Задоволство гаранција може да се купи со доверба на знаејќи го вашиот нов рамки биле изградени да траат цел живот.Ви Благодарам На Ио.

За стоката

Слична стока во категоријата