0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Учењето на децата Камера размена на Инстант Камера со 2.4 Инчен TFT LCD Дисплеј Конфигурирате 24 Милиони Пиксели 1080P Full HD Видео Акција Камера Термички Печатење на Камера?

Учењето на децата Камера размена на Инстант Камера со 2.4 Инчен TFT LCD Дисплеј Конфигурирате 24 Милиони Пиксели

DEN 453.60
Това е достапна

Износот

4-инчен голем екран ●Забава филтер : креативни просветлување ●Боја : Розова, сина ●Материјал : безбеден и еколошки ●Memory големина : 0 G.16 G, 32 G ●Применливи возраст : 3 години 4 години 5 години 6 години 7 ●Години, 8 години стара 9 години 10 години ●Снимањето на владата : еден снимање, 10 секунди за време на снимањето ●Flash mode : автоматски ●Автоматско исклучување : 3 минути ●Поддршка јазици : македонски, Поедноставен Кинески, француски, германски, шпански, италијански, Јапонски, руски ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ◉Производи вклучуваат : Камера X1+Lanyard X1+Акварел пенкало X5+Камера хартија X3+Полнење кабел X1. Брзо печатење и заштеда на енергија.Услугата за печатење на децата камерата е дизајниран за брзина, дозволувајќи им на децата да уживаат во забавата на фотографија преку размена на инстант купони.Нека деца искуство повеќе забава.опис на производот: боја на екранот за да јасно да се идентификуваат вашите фотографии. 1080 P Full HD видео, спомени и споделување на повеќе радост. ▃【Инстант Печати】Нема потреба да се чека фото развој.Камерата режими се фото режим.Дозволете вашите деца да креирате неограничен број на фотографии, со временски хоризонт во ваши раце, ги собереш на боја пенкала и да подготви подобро светот заедно. ▃【Печатење】Три печатење начини за да ги задоволат вашите различни потреби.

За стоката

Слична стока во категоријата