0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Завршено 0.00
HD Мини Дигитален фото апарат се Земе Слики Во Право Време Опремени Со 2.4 Инчен TFT LCD Дисплеј Научат Да Пука 2400 W Пиксели Печатач Во Време на Време застаруваат Термо Се?

HD Мини Дигитален фото апарат се Земе Слики Во Право Време Опремени Со 2.4 Инчен TFT LCD Дисплеј Научат Да Пука

DEN 1531.20
Това е достапна

Износот

Нема чекање за радост.Поддршка за проширување, може да се стави ТФ мемориската картичка, топла топи печатење фотографии се црно и бело, децата треба да се користи нивната имагинација за да се пополни во бои ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Производ параметар : ●Име на Производ : Инстант Камера/Дигитална Камера ●HD камера : 2400 W пиксели ●HD видео : 1080 P ●Sony Леќа : Selfie Артефакт ●Двете победи и победи : печати во една секунда ●HD екран : 2. ❂【Црна и Бела Слика】црна и бела слика е отпечатен на еколошки, безбедно, и BPA-free фото хартија.Услугата за печатење на децата камерата е дизајниран за брзина, дозволувајќи им на децата да уживаат во забавата на фотографија преку размена на инстант купони. ❂【Пиксели】конфигурација на дизајн е 24 милиони пиксели, што го прави фотографии повеќе интересни и лесно да се во боја. ❂【Лесно да се работи】Лесен за употреба, економски и прифатлива, инстант печати камера ви овозможува да го земе и да печатите слики директно од камерата тело со притискање на копчето. ❂【Подарок】Многу погоден за деца.опис на производот: боја на екранот за да јасно да се идентификуваат вашите фотографии. 1080 P Full HD видео, спомени и споделување на повеќе радост.16 G, 32 G ●Применливи возраст : 3 години 4 години 5 години 6 години 7 ●Години, 8 години стара 9 години 10 години ●Снимањето на владата : еден снимање, 10 секунди за време на снимањето ●Flash mode : автоматски ●Автоматско исклучување : 3 минути ●Поддршка јазици : македонски, Поедноставен Кинески, француски, германски, шпански, италијански, Јапонски, руски ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ◉Производи вклучуваат : Камера X1, Lanyard X1, Акварел пенкало Х5, Камера хартија X3, Полнење кабел X1.Камерата режими се фото режим.Нека деца искуство повеќе забава.Украсете со цртан филм налепници и обоени пенкала, со креативност на живот.4-инчен голем екран ●Забава филтер : креативни просветлување ●Боја : розова, сина ●Материјал : безбеден и еколошки ●Memory големина : 0 G.

За стоката

Слична стока во категоријата